FMHruZHNJ

HDX9d8yy

"The N1b is likely an Ashkenazi Jeu&wqot;.Probably in Philadelphia there are tens of times more Italians than Jews: how can you say surely that those N1b-s are of Jewish extraction? MtDNA N1b is very deeply rooted in Italy, specially in Campania, where many Italians-Americans came from and Italians in the world are tenfold more than Jews. On which numbers is your probability calculation based?

nRxM4tVj

9HoYwGwkga1

Super !!!!Tu n’as rien fait ???Pour certains (et c’est bien) c’est tout un travail qu’ils font fructifié. Disons que tu n’as pas eu d’activité salariée ou de production &ln&uo;qabsp;visible ». Mais il n’y a pas de prix pour ces photos et cette expérience que tu partages avec nous.Merci

Manažer ze zkrachovalé Sazky

Jaký je to "manažer"

On přece nepřekrucuje!

Nepřekrucuje, opravdu vystřídal dlouhou řadu významných manažerských funkcí

Doplněný životopis

Překrucovat se nemá

Co o sobě píše sám Těšitel a co - pochopitelně - nedodává.

Tak dokumenty dodejte

určitě to bude TOP09 zajímat

určitě to bude TOP09 zajímat

Zajímavost

Nahlédněte na Google

magor z cernáku

zase magor

přátelé z černého mostu,Rajské zahrady a okolí

Svět podle Hurdy

Žižkovský kmotr

Radnice Prahy 3 má v posledním desetiletí více než pošramocenou pověst díky neprůhledným rozhodovacím procesům a nekontrolovatelným finančním tokům. Na dobrém jménu ji také nepřidalo arogantní vystupování a privatizační aféry některých radních včetně neochoty podávat jasné a srozumitelné informace občanů. Z těchto důvodů byla naše radnice nominována na třetí místo v soutěži Otevřeno/Zavřeno, kterou každoročně pořádá obecně prospěšná společnost Otevřená společnost.

dříve vehementní komunista

klasické překabátění

V roce 1988 a 1989 jsem se s tímto soudruhem setkal a nebylo to příjemné. Byl velmi hyperaktivním mladým komunistou a vedoucím TPO oddělení na ČVUT FEL.

Životopis RNDr. Martina Langa

RNDr. Martin Lang vykonával v letech 1998 - 2002 neuvolněnou funkci starosty MČ Praha - Slivenec. Od r. 2009 působí v Muzeu Středních Brd jako jeho ředitel.

Chtějí politici vědět co dělají špatně

Kriminál pro vyvolené, majetková přiznání...

ČR NENÍ PRÁVNÍ STÁT, ŽIJEME V EKONOMISTICKÉ DIKTATUŘE V PODRUČÍ NAPROSTO NEUVĚŘITELNÝCH ZOUFALCŮ BEZ SEBEMENŠÍ MORÁLKY A SEBEREFLEXE

Trochu paradoxní mimočasováparalela

Dávky

Všechno je jinak, lži vedou z ODS

Hodnocení

Jednou jsem hledal na internetu seznam osob, kteří mají co dočinění s politikou v mojí městské části a na koho jsem nenarazil - Mgr. Jan Bulíř ...

Brave New World

Konec civilizace: aneb Překrásný nový svět. Autor: Aldous Huxley

Patrně jedna z oblíbených knih Václava Klause. Doporučuji všem k přečtení a zamyšlení-se.

Podnět k posouzení nutnosti podání trestního oznámení

Malý parčík mezi lázněmi a kostelíčkem naproti městskému úřadu

VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV

Vzdělávací kurz pro státní správu a politické garnitury.

Speciálně Panu Nečasovi, Drábkovi a jejich podřízeným, včetně všech ostatních nedovzdělaných či úmyslně porušujících lidská práva, tedy i soudcům a ostatním kteří vědomě či nevědomě lidská práva porušují, obcházejí či odmítají brát na vědomí.

ČSSD proti lidu

V předvečer chystané demonstrace proti koalici ODS a ČSSD na pražském magistrátu zadalo vedení pražských sociálních demokratů svým členům úkol obsadit celý prostor Nové radnice určený veřejnosti s cílem zablokovat vstup demonstrantům...

Starosta sní o lanovce do Bohnic

Staronový starosta Prahy 7 za ODS Marek Ječmének se nechal slyšet, že jeho největší vizí je městská lanovka, která by měla vést z nádraží Holešovice přes Výstaviště do zoologické a botanické zahrady. Končit by měla až v Bohnicích.

HLEDAT