Archlebov

Počet obyvatel: 880

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Buchlovský39městská policie228Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Buchlovská33poštovní doručovatelka206Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Müller55pracovník ostrahy178Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. David Doležel27manažer166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Mívaltová43prodavačka150Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Moštěk53soukromý podnikatel148Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Hrbotický54technik141Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Poláček56inspektor jakosti137Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Koutný45brusič125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Libor Šnejdar37ředitel ZŠ255Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Tomáš Hořava33řidič216Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Oldřich Ždánský43prac. techn. auditu200Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Vladimíra Fůsková39THP191Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Ždánský56THP183Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RSDr. Jindřich Buchlovský55technik169Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Hrbotický50kontrolní technik154Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Ždánský51dělník150Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Ždánská33THP146Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Kneslová39prodavačka133Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Moštěk49zedník131Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Machálek46dělník131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Magda Bátorová28OSVČ128Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Vrbík44řidič122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Koutný41brusič110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Oldřich Ždánský39pilot242Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anežka Hrbotická42dělnice208Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Němec37soustružník204Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RSDr. Jindřich Buchlovský51vedoucí nákupu202Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Němcová35vedoucí kuchyně190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Pacek29zástupce starosty176Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Střeštík43elektrikář174Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Hasala52THP168Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Poláček35soukromý podnikatel153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Poláček48předseda ZOD150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kučera59technik146Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeněk Hasala357Liberálně sociální unie
František Ždánský289Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Strmiska288Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Buchlovský272Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Buchlovský, Dr.246Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Ždánský236Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Mannl219Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Kučera208Komunistická strana Čech a Moravy
Anežka Hrbotická197Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Strmiska, ing.167Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Pacek139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
HLEDAT