Bratřejov

Počet obyvatel: 757

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Kozubík40Řidič143Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Karel Pilčík31Manažer138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Polčák35Státní zaměstnanec121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Válek28Vedoucí prodejny113Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Kamenčák31Soukromně hospodařící rolník106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Tomšů42Technik92Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Sochora37OSVČ90Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Tomšů36Řidič88Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marek Jančík40Technik87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Michaela Duroňová42Zdravotní sestra81Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Machovská56OSVČ75Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Polanský58Invalidní důchodce65Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Baroš36Dělník65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Hajda35Technik65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Kalenda34Dělník61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Tomšů34Řidič61Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Karel Sklenář55Řidič60Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Zedník39Dělník55Česká strana sociálně demokratická
Jiří Surovík39Dělník52Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Břetislav Imrýšek64Důchodce50Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
David Schreiber22Dělník46Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Gerža32Dělník45Česká strana sociálně demokratická
Jiří Galetka36OSVČ45Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenek Štach39Dělník44Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Vladimír Hromada37Dělník42Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Radomil Beněk42Dělník39Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Bohuslav Hajda60Důchodce39Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ondřej Gerža20Truhlář36Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Ragas51Strážný35Komunistická strana Čech a Moravy
Vítězslav Šrubař40Hasič31Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Stanislava Milichová61Důchodkyně28Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Štalmach56Elektrikář26Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Augustin Tkadlec58Dělník22Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Ivo Schovajsa40Zedník19Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Radek Olejník35Lesní dělník16Bez politické příslušnosti
Nestraníci

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Jaroslav Jandek46technik115Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Válek24technik111Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Tomšů32technik109Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Světlík37podnikatel105Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Tomšů38technik104Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislava Kovářová33redaktorka-tvorba map104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Chromčák46obkladač103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kamenčák28dělník97Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Drga40řidič95Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blanka Kadlečková40účetní92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Galetková Dis.39invalidní důchod.90Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Sochora33dělník87Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Baroš32dělník79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Pilčíková42vychovatelka78Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Jaroslav Kovář55vodoistalatér77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Martinec42řidič73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Břetislav Imrýšek60invalidní důchodce72Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Krčková53invalidní důchodkyně72Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Sklenář51řidič72Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milada Tomaníková61důchodce71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Machovská52podnikatelka70Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Srněnský35elektromechanik70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Kadleček49živnostník68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Kalenda30mechanik68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milena Jančíková41účetní66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Joch49podnikatel65Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radek Hajda31technik64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Galetka32podnikatel63Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Heto60podnikatel61Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Surovík35dělník60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomil Beněk38dělník60Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Dušan Lenczyk33dělník59Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Radek Lomica32stolař59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Chromčák23strojař57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Podhányiová43technik55Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Zdenek Štach35řidič55Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Radomil Bargl42dělník55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jitka Kocourková31provozní restaurace55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Polanský54invalidní důchodce52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ondřej Ragas24dělník52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Čechman55řidič52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
David Schreiber18učeň51Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Hromada33brusič50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Ragas47podnikatel50Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Kubíček46řidič50Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Jurčák63důchodce49Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Oldřich Štach41soukromý podnikatel49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Masař28stolař49Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Richard Pilčík36programátor48Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Milan Štalmach52elektrikář47Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Dušan Kopečný23kuchař44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Barošová23dělnice41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marek Pechal30obchodní referent41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Schovajsa36dělník40Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Radek Olejník31lesní dělník38Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Leoš Horčica33dělník37Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Výchopňová32prodavačka33Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Augustin Tkadlec54podnikatel32Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Dagmar Geržová51dělnice30Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Hana Bednaříková23účetní30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vítězslav Šrubař32hasič136Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dagmar Řehová41techn. hosp. prac.127Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Cyril Krček49živnostník113Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Heto56podnikatel111Komunistická strana Čech a Moravy
František Baránek65důchodce109Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Tomšů28dělník108Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Augustin Tkadlec50živnostník108Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Joch45živnostník105Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Krčková49invalidní důchodce101Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milada Tomaníková57dělnice98Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Stanislav Pastorčák24živnostník96Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Jurčák59řidič93Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Helena Jochová44živnostník91Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Richard Pilčík32dělník88Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Miroslav Kalenda26dělník85Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Stanislav Čechman51řidič83Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Barglová34kuchařka82Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Jan Kalenda74důchodce79Česká strana národně sociální
Karel Gerža50řidič76Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Štach37soukromý podnikatel70Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Jitka Kocourková27kuchařka67Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Ondřej Ragas20podnikatel67Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Kubíček42traktorista67Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Juga76důchodce62Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Adamuška71důchodce55Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Machovský48mistr v dřevoskladu52Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kovářová20student47Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Jaroslav Ragas43podnikatel46Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Hříbek61důchodce45Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Daniel Štach26dělník44Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Marie Poláchová29sekretářka159Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavlína Grácová25účetní148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Hejtmánek63důchodce145Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vítězslav Šrubař28prof. hasič144Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martina Pešáková34sklad. účetní130Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Joch41zedník128Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Štachová37zdravotní sestra125Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Augustin Tkadlec47soukr. podnikatel124Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Krčková45v domácnosti123Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Bednařík40technik122Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kalenda70důchodce121Česká strana národně sociální
Karel Sklenář43řidič115Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milada Tomaníková53dělnice111Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Martin Polčák23elektromechanik111Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Baroš23soukromník104Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Kovářová23prodavačka102Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Vojtěch Tkadlec50dělník101Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Čechman47dělník98Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Štach33technik95Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Jiří Štach41soukromý podnikatel88Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Richard Pilčík28skladník84Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Karel Adamuška67důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Dubčák49soukromý zemědělec80Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Marián Petrů22dělník79Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Dubčák63důchodce73Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Jiří Salač56montér72Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Josef Juga72důchodce66Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Ragas39soukromník66Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Machovský44soukromník64Komunistická strana Čech a Moravy
František Kubíček68důchodce53Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Masař223Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radomil Beněk201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Dubčák179Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Jan Štach, Ing.177Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Augustin Tkadlec158Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Jochová155Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Sochora140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Bednařík113Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Ragas108Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Kocourek100Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Jiří Baroš99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Adamuška97Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Čechman87Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Číž84Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Machovský83Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Polčák74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Juga72Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Baroň67Komunistická strana Čech a Moravy
František Kubíček53Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT