Dolní Lutyně

Počet obyvatel: 4 710

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Josef Lindner MBA57starosta514Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Eva Šipulová52učitelka ZŠ Dolní Lutyně432Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Jan Fismol59místostarosta431NEZÁVISLÍ
František Kryska64důchodce427Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Wolf36bankovní poradce419Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Buzek40ředitel školy418Občanská demokratická strana
Pavla Petrová53kulturní pracovnice415Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Lukaštík44jednatel firmy386Občanská demokratická strana
Ing. Miloslav Mžyk61důchodce384Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Jana Gavlasová55lékařka375Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Zdeňka Rončková45zástupce ředitelky ZŠ371Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Mgr. Jana Josieková42ředitelka ZŠ362Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Lukaščík33pracovník Českých drah355Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Petr Kovařík62učitel ZŠ322Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jan Czapek27právník151Bez politické příslušnosti
Coexistentia

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Jana Josieková38ředitelka ZŠ480Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lubomír Gerloch65důchodce471Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Petr Kovařík58učitel ZŠ443Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Kryska60důchodce438Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Richard Finda53technik419Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Lindner MBA53technik418Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Bednářová59důchodce396Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Wolf32bankovní úředník341Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eustasie Mrákavová59starostka obce340Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Petrová50ved.kultur.střediska333Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Skříšovský51ekonom318Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Popovič39elektromontér295Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Bc. Jan Fismol55sociolog294NEZÁVISLÍ
Mgr. Pavel Buzek36ředitel ZŠ250Občanská demokratická strana
Ing. Josef Tobola50podnikatel145Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Petr Kovařík54učitel552Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eustasie Mrákavová55starostka obce508Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Jana Gavlasová47lékařka505Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jana Josieková34ředitelka školy494Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Moravec54důchodce492Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Vratislav Kolek53pedagogický pracovník454Česká strana sociálně demokratická
Ing. Radomíra Kowalská30ekonomka436Česká strana sociálně demokratická
Ing. Josef Lindner49technik415Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Hanusek41zámečník397Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Richard Finda49technik380Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Gerloch61důchodce378Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Herman45podnikatel344Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Wolf28bankovní úředník328Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Adamčík50strojvedoucí309Občanská demokratická strana
Boleslav Czapek46technik214Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Lindner, Ing.748Levý blok
Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Mžyk,Ing.713Levý blok
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Wolf712Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Kovařík705Svobodní demokraté(OH)
Miroslav Buryan661Občanská demokratická strana
Jaroslav Herman657Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Semer, Ing.652Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Richard Finda, Ing.644Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Taťana Skříšovská, Mgr.621Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
František Kryska614Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Hanusek605Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radomír Sekanina575Občanská demokratická strana
Jana Gavlasová, MUDr.542Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eustasie Mrákavová539Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Boleslav Czapek188Bez politické příslušnosti
Coexistentia
HLEDAT