Dolní Lutyně

Počet obyvatel: 4 710

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Rostislav Čopík42obchodní ředitel452Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Vlastimil Bobrek44projektant426Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Zdeněk Kolibáč40vedoucí střediska415Občanská demokratická strana
Aleš Kubínek21student VŠ410Občanská demokratická strana
Bc. Patricie Labojová44pracovnice ÚP406Občanská demokratická strana
Ing. Kamil Černý46majitel firmy398Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Malcharek47dělnická profese391Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Šárka Galusková47učitelka388Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Zdeňka Rončková49zástupce ředitele ZŠ387Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
MUDr. Jana Gavlasová59lékařka374Česká strana sociálně demokratická
Ing. Marcela Marcolová DiS.31vedoucí klientského centra363Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rostislav Lukša42vedoucí střediska356Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Mazurek34obchodní manažer351Občanská demokratická strana
Miroslav Adamčík62důchodce348Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Filip Gavlas34administrátor exportu340Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Moravec66školník338Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Pavla Rosická61lékařka322Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Turák45živnostník315Občanská demokratická strana
Miroslav Lukaščík37pracovník ČD305Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Vladimíra Karasová46referent303Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Gabriela Beránková27referentka293Česká strana sociálně demokratická
Tadeáš Janiczek49úředník291Komunistická strana Čech a Moravy
Lydie Červencová66důchodce290Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Radomír Kaňa Ph.D.42vysokoškolský pedagog283Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Bc. Eva Lukaščíková40soc.pracovnice279Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Arnošt Novák50horník268Česká strana sociálně demokratická
Vlastimil Štěrba62důchodce259Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Tomáš Karas24nezaměstnaný257Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Marcol46podnikatel252Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Bc. Zdeněk Školoud76důchodce249Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Petr Kovařík66důchodce249Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radim Szypula31soc.pracovník244Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lumír Twardzik61OSVČ243Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Moravcová63důchodkyně239Česká strana sociálně demokratická
Cyril Holý63důchodce225Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Widenková57důchodkyně225Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Kateřina Nováková21nezaměstnaná225Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Svoboda31velitel dobrovolných hasičů220Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Karel Hok45elektromechanik217NEZÁVISLÍ
Tomáš Truchlý68důchodce202Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eustasie Mrákavová67důchodkyně200Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Alena Marcalíková55vedoucí učitelka ZŠ199Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Eva Křemenová56vedoucí učitelka MŠ196Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Květoslava Skupníková52dětská zdrav.sestra195Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Grejták43ČD DKV184Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Semer52technik ČD178Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petra Kolibačová Guzdková38organiz.ved.souboru Radost174Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Michaela Wotke29kosmetička172Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Karel Drobil44podnikatel172Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Zuzana Plutová27ekolog169Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Pavel Sikora21student166Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivona Niemczyková47techn.pracovník157Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Robert Honek70technik152NEZÁVISLÍ
Boleslav Sosna58podnikatel147Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Mgr. Radomír Sztwiertnia27vysokoškolský pedagog136Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Danuše Pilchová63důchodkyně135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Beata Drobilová41zdravotní sestra134Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Tanistra43vedoucí provozu134Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ladislav Lukša72elektrotechnik129NEZÁVISLÍ
Bartolomej Grejták66důchodce128Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tadeáš Chorzempa58ředitel společnosti125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Tobola58podnikatel116COEXISTENTIA
Vladimír Staníček60podnikatel106Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Maja Tobolová29manager marketingu98Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Marcela Postuwková32prodavačka98Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Kubatko62strojvedoucí95Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Robert Balcarek27soustružník95Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Ing. Česlav Sztwiertnia26konstruktér91Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Ing. Česlav Gałuszka47obchodní zástupce90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Šertlerová48učitelka85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Adamčíková DiS.30energoterapeutka83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Staníčková58důchodkyně81Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Irena Hilová61důchodkyně67Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Anna Sztwiertniová56knihovnice66Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Rudolf Niedźwiedź68důchodce57Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Richard Finda57technik373Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jana Drobilová32ref. život. prostře.a zeměděl.371Občanská demokratická strana
Ing. Vlastimil Bobrek40projektant367Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Naděžda Mičová43asistentka365Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Skříšovský55auditor361Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rostislav Lukša38vedoucí strojní divize344Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Zbyněk Kolibač36obchodní zástupce340Občanská demokratická strana
Vladimír Nemec44OSVČ338Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lydie Červencová62důchodkyně337Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Štěrba58důchodce336Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Patricie Labojová40úředník Úřadu práce Karviná329Občanská demokratická strana
Martin Mazurek30obchodní konzul. v telekomun.324Občanská demokratická strana
JUDr. Alois Matušek61důchodce322Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tadeáš Janiczek45úředník319Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Herman53jednatel firmy316Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Turák41jednatel firmy308Občanská demokratická strana
Josef Moravec62školník302Česká strana sociálně demokratická
Radim Szypula27nezaměstnaný299Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Radomír Kaňa Ph.D.38vysokoškolský pedagog296Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Oldřich Daniš56elektromontér290Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Herynek71důchodce285Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Adamčík58strojvedoucí284Občanská demokratická strana
Zdeňka Kolibačová57účetní284Občanská demokratická strana
Mgr. Zuzana Kováříková44vedoucí učitelka ZŠ281Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jarmila Kubicová50dělnice279Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Hok41elektromechanik278NEZÁVISLÍ
MUDr. Pavla Rosická57lékařka268Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Luděk Absolon49elektromontér262Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Tomáš Truchlý64důchodce260Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Marcol42podnikatel257Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Eustasie Mrákavová63důchodkyně256Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Semer48technik ČD Ostrava246Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Zuzana Norková23biolog a ekolog240Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Evžen Grobelný70důchodce234Česká strana sociálně demokratická
Evald Neděla50důchodce224Česká strana sociálně demokratická
Iveta Nováková41zdravotní sestra223Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Lenka Trembošová30učitelka220NEZÁVISLÍ
Ing. Robert Honek66technik209NEZÁVISLÍ
Helena Fismolová57nezaměstnaná208Česká strana sociálně demokratická
Martin Grejták39ČD DKV Bohumín205Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Šostoková64důchodkyně202Česká strana sociálně demokratická
Irena Piskořová66důchodkyně201Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jan Ryba56důchodce199Česká strana sociálně demokratická
Marek Gil45irisdiagnostik194NEZÁVISLÍ
PaedDr. Eva Mžiková44zástupkyně ředitele ZŠ189Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Skrzyszowski56zaměstnanec ČD186Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Moravcová59důchodkyně185Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Lukša68technik185NEZÁVISLÍ
Petr Jurák42soukromý podnikatel182Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bartolomej Grejták62důchodce181Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Svoboda27lakýrník180Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Arnošt Novák46horník175Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Radka Tanistrová36zdravotní sestra175Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Filip Gavlas30týmový koordinátor170Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ivona Niemczyková43úřednice159Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Staníček56soukromý podnikatel154Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Postuwková28prodavačka153Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Tobola54podnikatel132Coexistentia
Boleslav Sosna54podnikatel124Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Valter Postuwka63důchodce122Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Kijonková63důchodkyně122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlasta Pleschnerová69důchodkyně121Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Višňák72důchodce116Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Kubatko58strojvedoucí111Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Mgr. Maja Tobolová25manager marketingu101Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Radomír Sztwiertnia23studující101Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Robert Balcarek23soustružník93Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Žofie Chorzempová52podnikatelka91Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Eva Kaniová DiS.26energoterapeutka87Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Ing. Česlav Gałuszka43obchodní zástupce79Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Anna Sztwiertniová52knihovnice74Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Ing. Josef Zuczek43bankovní úředník74Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Irena Hilová57zdravotní sestra72Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Anna Šertlerová44učitelka71Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Rudolf Niedźwiedź64důchodce62Bez politické příslušnosti
Coexistentia

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
JUDr. Alois Matušek57právník384Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miloslav Mžyk57důchodce366Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tadeáš Janiczek41technik344Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lydie Červencová58učitelka340Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Lukaščík29bez zaměstnání325Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Albín Adamczyk48zaměstnanec ČD309Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Postředník54důchodce308Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Daniš53elektromontér303Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Kubicová46dělnice302Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Semer44technik ČD Ostrava300Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bartolomej Grejták58ČD Bohumín285Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Miroslav Kijonka46technik285Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Pavel Herynek67důchodce277Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Daniela Mazurová35učitelka268Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Naděžda Mičová39sekretářka249Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Herman49živnostník245Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Grejták35ČD DKV Bohumín239Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Lenka Trembošová26učitelka238NEZÁVISLÍ
Josef Moravec58důchodce238Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Pavla Rosická53lékařka237Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zbyněk Kolibač32vedoucí provozu236Občanská demokratická strana
MUDr. Jana Gavlasová51lékařka235Česká strana sociálně demokratická
Ivona Niemczyková39elektr. Dětmarovice234Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Radomír Kaňa Ph.D.34odborný asistent226Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Rudolf Wolf58dělník224Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Zuzana Kovaříková40ředitelka ZŠ220Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jiří Hanusek45GZ-Sand pískovna218Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Hok37elektromechanik217NEZÁVISLÍ
Miroslav Adamčík54strojvedoucí215Občanská demokratická strana
Mgr. Vratislav Kolek57pedag.pracovník212Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavlína Mrakwiová37daňová poradkyně208Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Buryan48technik202Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Karel Drobil36sokr.podnikatel198Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Jurák39soukr.podnikatel193Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Lukšová53kontrol. jakosti ŽDB193Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Absolon45elektromontér192Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jan Jurenka57důchodce191Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohuslav Krajčí47strojvedoucí190Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karla Nedělová42prodavačka190Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Jureček51technolog180Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Robert Honek62technik178NEZÁVISLÍ
Jaromír Lukša51ved.technik ČD177Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Rakus37dělník176Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lukáš Kraus23student171Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Evžen Grobelný66důchodce167Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Pleschnerová65důchodkyně165Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Kolibačová53účetní161Občanská demokratická strana
Renáta Wijová41vzorkařka159Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Fismol64důchodce157Česká strana sociálně demokratická
Josef Skupnik48dělník157Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Lukša64technik157NEZÁVISLÍ
Zdenka Staniová67důchodkyně155Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Šostoková60důchodkyně149Česká strana sociálně demokratická
Evald Neděla46důchodce148Česká strana sociálně demokratická
Boleslav Sosna50dělník140Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Jan Ryba52důchodce136Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Kněžík32nezaměstnaný133Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Adamčík61důchodce129Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Otilie Tobolová51novinářka125Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Marek Gil41strojník124Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Věra Klusová42kadeřnice121Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Kubatko54strojvedoucí116Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Rudolf Niedzwiedz60elektromontér116Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Boleslav Czapek50dělník114COEXISTENTIA
Antonín Hájek65důchodce113Česká strana sociálně demokratická
Ing. Kazimír Czerner47státní zaměstnanec112Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Magda Balcarková45prodavačka102Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Roman Wójcik40technik91Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Ing. Marian Grzebień45státní zaměstnanec84Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Miroslava Vajdová39dělnice83Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Eliška Kaniová53laborantka78Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Ing. Česlav Galuszka39technik75Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Ing. Josef Zuczek39ekonomický poradce68Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Anna Sztwiertniová48knihovnice66COEXISTENTIA
Irena Hilová53zdravotní sestra60Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Karel Hok34elektrikář418Česká strana sociálně demokratická
Evald Neděla42zámečník392Česká strana sociálně demokratická
Evžen Grobelný62důchodce378Česká strana sociálně demokratická
Jan Ryba48technik365Česká strana sociálně demokratická
Ivona Niemczyková35technik348Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Kryska56důchodce339Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Strnadel42dělník338Česká strana sociálně demokratická
Helena Šostoková56důchodkyně330Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Wajda66důchodce307Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zbyněk Kolibač28pracovník ŽP307Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Moroň49posunovač307Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavlína Mrakwiová33daňový poradce305Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Věra Hanusková40referent IPB pojišťovny300Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Sekera60důchodce296Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tadeáš Janiczek37THP293Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Lukšová49kontrolorka jakosti290Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Adamčík70důchodce285Komunistická strana Čech a Moravy
Otilie Pietraszková41pracovnice odbytu279Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeňka Kolibačová49ved.ekonom SPT TEL.278Občanská demokratická strana
Josef Surzyn53hasič272Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Lukša60THP272Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lukáš Kraus19student269Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Postuwková21studentka259Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslav Absolon67důchodce259Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Klečka45podnikatel259Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Břetislav Kolář51posunovač257Česká strana sociálně demokratická
Pavel Herynek63důchodce251Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Višňák64důchodce246Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Hájek61důchodce243Česká strana sociálně demokratická
Anna Nawratová64důchodkyně238Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Postředník50důchodce234Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Figura68důchodce234Komunistická strana Čech a Moravy
Edita Konderlová63důchodkyně233Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kviatkovský65důchodce231Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Prchala55strojvedoucí230Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jarmila Kubicová42důchodkyně230Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Bajer72důchodce224Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Zápotocký63důchodce223Občanská demokratická strana
Václav Blahout71důchodce223Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Sosnová66důchodkyně218Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Valter Postuwka56důchodce210Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslav Dadok68důchodce201Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vilém Kieler76důchodce198Komunistická strana Čech a Moravy
Ilona Hankusová55podnikatelka195Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Věra Klusová38kosmetička188Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Boleslav Sosna46dělník178Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Otilie Tobolová47redaktorka160Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Ing. Marian Grzebień41státní zaměstnanec143Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Eliška Kaniová49laborantka137Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Josef Kubatko50strojvůdce135Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Josef Ochman38státní zaměstnanec116Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Ing. Česlav Gałuszka35technik115Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Magda Balcarková41dělnice110Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Anna Sztwiertniová44knihovnice107Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Irena Hilová49úřednice100Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Miroslav Vajda71důchodce86Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Alexandra Kamionková62důchodkyně86Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Helena Wójciková67důchodkyně82Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Ing. Tomáš Balada24výzkumný pracovník72Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Josef Czerwionka66důchodce69Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Pavel Parůžek46zámečník60Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Emilie Jurčíková62důchodkyně0Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Boleslav Sosna609Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeňka Oršulíková602Levý blok
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Kolibačová594Občanská demokratická strana
Miroslav Adamčík580Občanská demokratická strana
Otilie Pietraszková573Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Oldřich Daniš570Komunistická strana Čech a Moravy
Tadeáš Janiczek567Levý blok
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Adamčík566Komunistická strana Čech a Moravy
František Vávra, Ing.564Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kviatkovský564Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Válek555Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jeroným Mazurek536Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Gertruda Solichová519Svobodní demokraté(OH)
Zdeněk Stoklasa518Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavla Filipová514Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Miloslav Absolon481Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Figura470Komunistická strana Čech a Moravy
Edita Konderlová465Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Zápotocký462Občanská demokratická strana
Jan Prchala456Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Rudolf Klečka447Občanská demokratická strana
Otto Porembski445Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Kubienová435Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Duda435Komunistická strana Čech a Moravy
Aleš Meky434Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Emil Rusek423Komunistická strana Čech a Moravy
Robert Honek, Ing.421Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Václav Blahout389Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Lukša381Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Lukšová378Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Jurák373Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Nawratová371Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Višňák370Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Gavlasová362Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivo Adamčík345Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Lukša325Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Sosnová323Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Ryba320Česká strana sociálně demokratická
Emilie Nitschová299Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Marosz298Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Václav Fismol286Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Valter Postuwka275Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eduard Antoszyk270Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Moravec254Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Leo Damec253Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Břetislav Kolář231Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rudolf Sztwiertnia171Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Josef Surzyn168Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Magda Balcarková129Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Eliška Kaniová127Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Josef Ochman123Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Alois Nierychel121Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Irena Hilová115Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Helena Wójciková114Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Miroslav Wajda101Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Tomáš Kwolek, Ing.99Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Alois Babinski98Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Alexandra Kamionková94Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Josef Kubatko91Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Josef Sztwiertnia91Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Jan Šertler84Bez politické příslušnosti
Coexistentia
HLEDAT