Horní Suchá

Počet obyvatel: 4 484

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Anna Býmová52stomatolog707Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Václav Zyder27ekolog vodohospodář682Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ivana Wiglaszová46zdravotní sestra652Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Roman Konopka60důchodce640Komunistická strana Čech a Moravy
Nezávislí kandidáti
Alena Gletová54OSVČ639Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Michal Rzyman35manager592Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Marek Chlup49technik340Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Dáša Pastuchová63praktický lékař312Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Eugenia Kaňová64důchodkyně312Komunistická strana Čech a Moravy
Henryk Małysz33zastupitel kraje304Komunistická strana Čech a Moravy
Ivan Marini55důchodce291Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeňka Barabošová52administrativní pracovnice284Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Bronislav Kuczera79důchodce235Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Konopková63důchodkyně233Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislava Fuchsová58důchodkyně232Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Halina Szegecsová63laborantka231Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Vitoš42podnikatel230Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marek Gabzdyl34horník228Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Siwek49zemědělec214Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Januš Adamus63prac. bezpečnostní agentury212Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdeněk Chlup43úředník208Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Marie Nedbalcová57učitelka207Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vanda Mikulová60dělnice197Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Kristina Mrózková59spec. pedagog, prov.autoškoly195Občanská demokratická strana
Waldemar Wala34prodejce automobilů188Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Anna Loderová60administrativní pracovnice187Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Marian Chlup27technik183Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hana Holeksová33ubytovatelka182Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Kateřina Hekerová27účetní181Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Bohdana Wojcíková34úřednice177Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Pivko57odborný poradce170Občanská demokratická strana
Karel Mrózek66učitel autoškoly169Občanská demokratická strana
Ing.Bc. Libor Andruška41finanční manažer168Občanská demokratická strana
Ing. Kazimír Przeczek37jednatel společnosti166Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Beata Rzymanová22studentka165Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zuzana Woźnicová23účetní162Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Richard Toman35manažer jakosti157Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Radek Dostal24elektrotechnik154Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dominik Niemiec21student153Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bc. Pavla Wewiórková24studentka149Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Věslav Dostal51živnostník141Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Chromíková32dělnice138Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Havlík39strážní služba134Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Kraina72ekonom-důchodce126Občanská demokratická strana
Richard Szlachta20student124Občanská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Anna Býmová48stomatolog606Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Marian Pilch28programátor555Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Blanka Richterová45učitelka MŠ552Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Alena Gletová50podnikatelka539Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
MUDr. Jan Maťko41lékař524Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Mgr. Ilona Zydrová49učitelka ZŠ482Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Jan Galuszka39technik478Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Martin Adamiec35mistr elektro466Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Marek Chlup45technik338Česká strana sociálně demokratická
Josef Kocur50správce319Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Eugenia Káňová60důchodkyně310Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Konopka56důchodce254Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Kolesár69důchodce248Komunistická strana Čech a Moravy
Karla Pastuchová25studentka243Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Adam Wicher29úředník240Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Vála43provozní elektrikář239Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Kośmidér62důchodce233Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Halina Szegecsová59důchodkyně233Komunistická strana Čech a Moravy
Henryk Małysz29referent232Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Konopka62důchodce227Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdeněk Chlup40vedoucí oddělení225Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Kateřina Woźnicová23studentka223Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Januš Adamus59strážný217Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Bronislav Kuczera75důchodce213Komunistická strana Čech a Moravy
Vanda Mikulová56dělnice205Komunistická strana Čech a Moravy
Marek Gabzdyl31horník183Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kokotková50podnikatelka182Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Irena Rybská55podnikatelka181Občanská demokratická strana
Marian Chlup23student180Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Roman Wóznica49vedoucí montážní čety174Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Tomáš Folwarczný39programátor - analytik167Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Kazimír Przeczek33strojní inženýr163Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Evžen Kiedroń69důchodce163Coexistentia
Ing. Milan Přeček66důchodce156Česká strana sociálně demokratická
Branislav Gálet49stavební technik153Občanská demokratická strana
Emil Kaluža78důchodce150Česká strana sociálně demokratická
Karel Mrózek62učitel autoškoly146Občanská demokratická strana
Josef Gattnar81důchodce140Česká strana sociálně demokratická
Andrea Petráková19studentka139Občanská demokratická strana
Karel Kraina68ekonom v.v.138Občanská demokratická strana
Marie Rybská29obchodnice133Občanská demokratická strana
Jan Škorupa43živnostník128Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Anna Husáková77zubní laborantka v.v.118Občanská demokratická strana
Renata Andrýsková65důchodkyně117Občanská demokratická strana
Rudolf Delong65elektromontér v.v.117Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Miloš Műller45důlní technik116Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Wewiórka57elektromechanik112Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Pařík45manager104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Marie Małyszová53učitelka99Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Jerzy Kwiczala42důlní elektromontér98Bez politické příslušnosti
Coexistentia
František Króliczek65elektrikář85Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jindřich Funiok42technik76Coexistentia
Anna Giemzová49podnikatelka75Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zuzana Kseničová29podnikatelka74Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Parchanský22stavbyvedoucí65Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Irena Gawlasová45mzdová účetní64Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tadeuš Staniowski61důchodce63Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Ing. Bohuslav Pařík74manager63Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Műller22zámečník60Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Stula42důlní technik55Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Robert Giemza28mechanik54Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Pištělák46důlní elektrikář54Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lešek Źydek42horník50Coexistentia
Miroslav Sembol39podnikatel45Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otmar Robosz47konzultant44Coexistentia
Miriam Bujoková43administrativní pracovnice44Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Aurelie Gamrotová63důchodkyně44Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Vladislav Siuda70důchodce43Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Dana Halatová48úřednice41Coexistentia
Anna Sztalmachová66důchodkyně39Coexistentia
Beata Żydková18studentka38Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Bruno Drong50zámečník37Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Martin Krnáč71důchodce36Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Růžena Fantová73prodavačka35Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Halina Chlebiková51úřednice32Bez politické příslušnosti
Coexistentia

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Bronislav Zyder50důlní technik506Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Alena Gletová46podnikatelka425Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Edward Rychlik50podnikatel413Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Marian Weiser42náměstek ředitele405Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Bohumil Pelikán64důchodce366Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Eugenia Kaňová56učitelka355Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Marian Pilch24technik351Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
PaedDr. Jaromír Zelníček39středoškolský učitel348Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Pavlína Dostalová38účetní344Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Adam Wicher26manažer336Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Mariolla Wróblowá42daňová poradkyně329Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ivan Marini47důlní technik327Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Marian Kotačka47důlní technik322Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Pavel Kolesár65důchodce297Komunistická strana Čech a Moravy
Januš Adamus55pracovník ČOS289Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Dagmar Kocurová39ekonomka270Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Kośmider58elektrotechnik268Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Konopka52bez zaměstnání267Komunistická strana Čech a Moravy
Radim Juřica29horník266Komunistická strana Čech a Moravy
Halina Szegecsová55laborantka265Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Vála39podnikatel262Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marek Gabzdyl27horník245Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Milan Přeček62důchodce243Česká strana sociálně demokratická
Danuše Chlupová40technik225Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Kaluža22student221Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Karel Štefl61důchodce220Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Konopková55podnikatelka214Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Dzienglowicz50dělník208Komunistická strana Čech a Moravy
Lenka Krublová35prodavačka201Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdenka Tesarczyková56důchodkyně200Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ivo Jančar30stavební inženýr200Občanská demokratická strana
Ing. Miloš Műller41důlní technik194Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PaedDr. Alena Přečková55učitelka185Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Kokotková46podnikatelka181Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Janusz Palowski46důlní zaměstnanec181Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Chroboczek34elektromechanik167Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otto Rybski58podnikatel166Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hedvika Makówková46učitelka158Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Ing. Kazimír Przeczek29strojní inženýr157Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. René Małysz25technolog149Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marek Wdówka31horník148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Frej49podnikatel145Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Bronislav Kuczera71důchodce143Komunistická strana Čech a Moravy
Nezávislí kandidáti
Jan Gargulák47řidič142Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Gattnar77důchodce142Česká strana sociálně demokratická
Karel Kraina64ekonom138Občanská demokratická strana
Marcel Kružel27informatik130Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Rudolf Delong61elektromontér125Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladislav Giemza48strojvedoucí118Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Wiewiórka53elektromechanik117Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
PhDr. Jan Króliczek53středoškolský prof.117Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Branislav Gálet45stavební technik116Občanská demokratická strana
Vladislav Dźwigoń64důchodce110Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Petrásek38hudebník108Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Anna Husáková73zub.lab.-důchodkyně102Občanská demokratická strana
Jerzy Kwiczala38důlní elektromontér101Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Otakar Kraina73str.technik-důchodce100Občanská demokratická strana
František Króliczek61důchodce99Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Renata Andrýsková61důchodkyně98Občanská demokratická strana
Olga Konopková66učitelka-důchodkyně91Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Bohuslav Pařík71důchodce90Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jindřich Funiok38technik90COEXISTENTIA
Kornel Kalina72důchodce82Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otmar Robosz43dispečer77Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Ladislav Wałoszek73důchodce74Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ervín Mikula59důchodce73Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Robert Giemza24elektrotechnik73Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Stula38podnikatel67Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Aurelie Gamrotová59důchodkyně67Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Petr Parchanský18student67Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Sztalmachová62důchodkyně56COEXISTENTIA
Dana Halatová44účetní55Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Vladimír Szostok71důchodce51Komunistická strana Čech a Moravy
Nezávislí kandidáti
Jan Tomiczek63důchodce42Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Vanda Szteblová68důchodkyně32COEXISTENTIA

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Marek Chlup37důlní technik631Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jan Galuszka31soukromý podnikatel573Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavlína Dostalová34účetní561Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marian Kotačka43důlní technik495Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Sikorová50uklízečka415Česká strana sociálně demokratická
Václav Sikora51dělník409Česká strana sociálně demokratická
Josef Hruboň57důchodce406Česká strana sociálně demokratická
Ing. Bronislav Kuczera67důchodce384Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Gattnar73důchodce372Česká strana sociálně demokratická
Jan Charvát51horník352Komunistická strana Čech a Moravy
Halina Szegecsová51laborantka342Komunistická strana Čech a Moravy
Januš Adamus51důchodce300Komunistická strana Čech a Moravy
Oto Rzyman53důchodce290Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Kolesár61důchodce289Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Konopka54důchodce266Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Bugla59technik257Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslava Gabzdylová49dělnice249Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Berki48strážný247Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Pařík38odborný ekonom246Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vanda Mikulová48dělnice240Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Brandýsová50podnikatelka225Občanská demokratická strana
Mgr. Kristina Mrózková47podnikatelka224Občanská demokratická strana
Karel Kraina60ekonom222Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Pivko45důchodce198Občanská demokratická strana
Stanislav Chroboczek30elektrikář197Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Króliczek57elektromistr187Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jindřich Funiok35technik185Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Ing. Bohuslav Pařík67odborný technický poradce180Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rostislav Dostal34mistr176Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Mrózek31technik171Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Wewiórka49elektrikář169Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Věslav Dostal39podnikatel157Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Jerzy Kwiczala34elektromontér156Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Władysław Dźwigoń60elektrikář148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Vala35podnikatel135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miluše Bulavová30laborantka134Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Bura43horník122Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Marek Szoltys24řidič118Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Stula34důlní technik111Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Tomiczek59dělník110Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Jiří Taraba65důchodce91Coexistentia - Soužití
Ing. Věslav Taraba40technik86Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Stanislav Drong67důchodce61Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Vladimír Szostok67důchodce54Komunistická strana Čech a Moravy
Nezávislí kandidáti
Ervín Toman68důchodce47Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Boleslav Gamrot61důchodce46Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Vanda Szteblová64důchodkyně43Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Anna Sztalmachová58důchodkyně43Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití
Antonín Ripp66podnikatel31Bez politické příslušnosti
Coexistentia - Soužití

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Marek Chlup, Ing.702Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hedvika Káňová636Komunistická strana Čech a Moravy
Marian Kotačka589Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Pelikán579Komunistická strana Čech a Moravy
Břetislav Kněžík, Ing.541Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Charvát534Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Gattnar ml.531Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Přeček, Ing.509Česká strana sociálně demokratická
Josef Jankovič499Komunistická strana Čech a Moravy
Halina Segecsová496Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hruboň488Česká strana sociálně demokratická
Karel Biel476Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Kolesár474Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Sikorová463Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Emil Kaluža436Česká strana sociálně demokratická
Jan Suchý427Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Skutecká408Komunistická strana Čech a Moravy
Břetislav Krubl401Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Gattnar385Česká strana sociálně demokratická
Otakar Kraina379Občanská demokratická strana
Bronislav Chmiel, Ing.378Občanská demokratická strana
Věra Brandýsová377Občanská demokratická strana
Petr Folwarczny,Ing.364Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Wawrzyczek363Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Bardoň360Občanská demokratická strana
Česlav Žwak337Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bronislav Tesarczyk336Občanská demokratická strana
Jiří Žídek333Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Klimas329Občanská demokratická strana
Bohuslav Pařík, Ing.286Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Poláková260Občanská demokratická strana
Lešek Giemza, Ing.258Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladislav Bura249Coexistentia
Petr Kondiolka233Občanská demokratická strana
Stanislav Chroboczek230Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Funiok, Ing.211Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Bronislav Jonszta204Občanská demokratická strana
Miriam Dostalová195Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Brzoska193Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Danuta Tomiczková188Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věslav Taraba, Ing.178Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Stanislav Chroboczek167Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Giemzová163Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladislav Valoszek160Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Tomiczek156Coexistentia
Hedvika Malyszová150Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lech Toman147Coexistentia
Eva Brzosková135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Buchta132Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vladimír Střítecký117Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Walter Tomiczek109Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Brigita Dostalová93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT