Napajedla

Počet obyvatel: 7 584

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Irena Brabcová48místostarostka města1 065Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Tomáš Zatloukal37poslanec Evropského parlamentu1 051Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Jiří Škrabal38lékař1 027Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Zdeněk Hubáček CSc.52fyzik954Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Robert Podlas44ředitel školy923Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Ratiborský44technik850Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
PaedDr. Libuše Pacholíková61učitelka725Občanská demokratická strana
Martin Lapčík32provozní vedoucí712Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Milan Vybíral36ředitel firmy710Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Toufar65technik680Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Boďa54dělník659Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdeněk Buček42podnikatel657Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Plichta59dělník646Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MVDr. Antonín Černocký56ředitel hřebčína Tlumačov639Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Anna Raková56odborná lékařka571Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Emilie Slavíková50státní úřednice568Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
PaedDr. Miroslav Veselý47ředitel školy552Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Vaňáčová61učitelka542Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Zdeněk Nesrsta59učitel530Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vitězslav Vystavěl64projektant520Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Hofman58technik447Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Pavel Ratiborský40strojní inženýr1 093Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Tomáš Zatloukal33ředitel gymnázia1 037Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PaedDr. Libuše Pacholíková57učitelka996Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Jiří Škrabal34lékař ortoped958Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Boďa50dělník947Komunistická strana Čech a Moravy
RnDr. Zdeněk Hubáček CSc.48fyzik860Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Vaňáčová57učitelka845Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivan Juřena52odborový pracovník837Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Dratva53učitel791Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vitězslav Vystavěl60projektant734Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Irena Brabcová44projektantka733Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PaedDr. Miroslav Veselý43ředitel školy728Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MVDr. Antonín Černocký52veterinář722Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Pilát55ředitel Klubu kult.698Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zdeněk Buček38ing.informač.technol696Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing.arch. Michal Hladil30architekt678Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Cívela43místostarosta676Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Mika57dělník669Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ivan Štyks60důchodce589Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Kříž59programator581Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Mikel55řidič551Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Tomáš Plichta51státní úředník1 888Občanská demokratická strana
MUDr. Zdeňka Horká44dětská lékařka1 431Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Ratiborský36technik1 389Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ivan Juřena48odborový pracovník1 379Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Vaňáčová53učitelka1 320Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Miroslav Malchárek53středoškolský profesor1 142Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
PaedDr. Libuše Pacholíková53učitelka1 138Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dana Kélová39bankovní úřednice1 063Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
PaedDr. Miroslav Veselý39ředitel II. ZŠ1 039Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Pavel Talaš53lékař902Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alois Vychodil66důchodce882Komunistická strana Čech a Moravy
MVDr. Antonín Černocký48veterinář866Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Boďa46dělník847Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Pilát51ředitel Klubu kultury746Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vítězslav Vystavěl56soukromý podnikatel744Komunistická strana Čech a Moravy
Frantisek Cívela39podnikatel741Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jaroslav Kříž55programátor737Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Ivan Pácl52učitel712Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Antonín Jakeš55psycholog663Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Mika53technik638Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Vrzalová42bankovní úřednice582Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Tomáš Plichta1 683Občanská demokratická strana
Pavel Ratiborský, Ing.1 566Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ivan Juřena1 516Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Buroň, RNDr.1 363Občanská demokratická strana
Ivo Košut1 346Občanská demokratická strana
Miloš Prokeš1 341Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Květoslava Vrzalová1 222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Talaš, MUDr.1 068Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Vítězslav Vystavěl, Ing.1 041Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Vychodil1 027Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Bakalíková, MUDr.921Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Lubomír Kubiš, Ing.877Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Foral, JUDr.853Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Jiří Novák, Ing.824Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Vaňáčová813Bez politické příslušnosti
Křesťanskosociální unie
František Cívela704Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Lorenc672Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT