Praha 17

Počet obyvatel: 24 391

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vlastislav Fencl57starosta MČ Praha-172 609Občanská demokratická strana
MUDr. Jan Šnajdr54zubní lékař2 574Občanská demokratická strana
Prof. Ing. Aleš Čepek CSc.52akademický pracovník2 535Občanská demokratická strana
Jitka Synková42manažerka2 511Občanská demokratická strana
Petr Čermák45nevidomý státní zaměstnanec2 491Občanská demokratická strana
Antonín Kopecký48podnikatel - účetnictví, daně2 484Občanská demokratická strana
Pavel Maxa36operátor elektronických služeb2 467Občanská demokratická strana
Jaroslav Stolina40soukromý podnikatel2 434Občanská demokratická strana
MUDr. Jiří Nedělka55rehab. lékař1 852Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
MUDr. Antoine Katra53ORL lékař1 840Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Václav Krása54předseda Nár.rady zdr.post.ČR1 734Bez politické příslušnosti
Hnutí LEPŠÍ ŘEPY
Tomáš Fanta33hasič - operátor1 732Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Antonín Havlíček CSc.60podnikatel1 698SNK Evropští demokraté
Jiří Masopust36podnikatel1 647SNK Evropští demokraté
Bc. Bořek Černovský45ekonom1 631Hnutí LEPŠÍ ŘEPY
Michaela Bušková35grafička1 546Hnutí LEPŠÍ ŘEPY
Mgr., MgA. Blanka Kolínová51psycholožka1 495Hnutí LEPŠÍ ŘEPY
Ing. Ivo Woleský39stavbyvedoucí1 459Hnutí LEPŠÍ ŘEPY
Jaroslav Hájek53podnikatel, zást. OS-Spol.951Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Svoboda60inspektor ČIŽP918Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Zdeňka Neužilová66dětská lékařka842Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Bartoš45OSVČ608Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Josef Richter59právník601Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vlastislav Fencl53starosta MČ2 574Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Květoň45zástupce starosty MČ2 370Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Ivanka Kvašová51lékařka2 331Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Spálenka52podnikatel2 229Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Maxa32stavební technik2 198Občanská demokratická strana
Jitka Synková38manažerka2 095Občanská demokratická strana
Václav Urban55podnikatel2 073Občanská demokratická strana
Roman Moťovský36podnikatel2 038Občanská demokratická strana
Josef Kryl61důchodce2 011Občanská demokratická strana
Josef Souček64důchodce1 970Občanská demokratická strana
Jiří Svoboda56zást. starosty MČ1 290Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Zdeňka Neužilová62dětská lékařka1 123Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Martin Linhart55právník1 084Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Věra Havlíčková46právnička1 081Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Jan Černý41ekonom1 073Česká strana sociálně demokratická
Ing. Ondřej Kubánek41ekonom965Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
MUDr. Lenka Povýšilová36lékařka929Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Libor Povýšil43strojvedoucí883Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaroslav Hájek49podnikatel783Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
JUDr. František Malý58právník692Komunistická strana Čech a Moravy
PhDr. Věra Žežulková42tisk.mluvčí679Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Marie Hanušová43manažerka607Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Krása50poradce517Unie svobody - Demokratická unie

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vlastislav Fencl49starosta2 811Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Květoň41zástupce starosty2 607Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Spálenka48podnikatel2 528Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Suchel55restaurátor2 501Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Doc.Ing. Aleš Čepek CSc.44vysokoškolský učitel2 453Občanská demokratická strana
Pavel Maxa28technik2 343Občanská demokratická strana
Helena Labová27podnikatelka2 299Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Kryl57jednatel spol. s r.o.2 290Občanská demokratická strana
Josef Souček60ved.odděl.marketingu2 225Občanská demokratická strana
MUDr. Zdeňka Neužilová58dětská lékařka1 450Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Tománek42stavební projektant1 407Demokratická unie
Jiří Svoboda52inspektor ČIŽP1 399Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Martin Linhart51podnikatel1 377Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Černý37ekonom1 349Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Pěnička57technik1 280Unie svobody
Ivan Bazika48živnostník1 241Unie svobody
Vladimír Holub54technik1 191Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jan Decker CSc.36ředitel odboru MV ČR1 023Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Hájek45podnikatel1 002Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Vít Kubias48lékař943Koruna česká,monarch.sdružení Čech,Moravy a Slez.
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RSDr. Zdeněk Pernes48místopř.Koord.výb.org.důchodců746Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jan Stupka45anlytický chemik744Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
PhDr. Věra Žežulková38tisková mluvčí717Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Šnajdr MUDr.3 877Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Květoň Ing.3 720Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Kadlec Ing.3 707Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Kolář3 698Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Honová Ing.3 693Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Spálenka3 655Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Hamplová Mgr.3 641Občanská demokratická strana
Vlastislav Fencl3 609Občanská demokratická strana
Václav Urban3 513Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Kabíček3 488Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Kryl3 477Občanská demokratická strana
Olga Fečová MUDr.1 810Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Neužilová MUDr.1 760Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimíra Baumanová Mgr.1 628Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Svoboda prom.mat.1 616Česká strana sociálně demokratická
Pavel Semanský Ing.1 420Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Decker Ing.CSc.1 397Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Suchel1 376Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Pernes1 194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Stupka1 169Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Žežulková1 158Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Hejnic1 070Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Košek387Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
HLEDAT