Praha-Lysolaje

Počet obyvatel: 998

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jana Dolejšová43bankovní úřednice266Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lucie Dolejší29dispečerka265Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Nataša Horáčková59stavební inženýring258Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blanka Hejdánková58laborantka109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Sedláčková50sanitárka107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Pfeiferová33OSVČ105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miluška Tržilová62důchodce104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Sedláčková28asistent prodeje102Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Zajícová52OSVČ100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Malá60důchodce99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Bouberle66důchodce85Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Monika Leinveberová47ředitelka školy85Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Alena Borůvková37dipl. prac. MZV ČR77Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Bc. Jiří Cvrček57podnikatel75Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Karel Borůvka51dipl. prac. MZV ČR69Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Milada Komárková40administrativní pracovnice267Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. arch. Jiří Zavadil43architekt261Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Majerová48asistentka225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Renata Šimandlová56produkční120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jana Tůmová38mateřská dovolená117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Sedláčková46sanitářka107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Douda42podnikatel106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Pánek70důchodce101Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Hana Obšilová33mateřská dovolená94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michaela Císařová28bez zaměstnání72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Věra Petrboková57administrativní pracovník66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Šena63důchodce65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Schierreichová58prodavačka62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Pavlisová30laborantka60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Irena Šádová42hospodářka55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Hruška58školník52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miluška Tržilová58kuchařka51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Brettlová61důchodce50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Císařová49kuchařka49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Pavlis34řidič ASČR48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květuše Prchlíková25mateřská dovolená47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Komárek44technik43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Pullmann62důchodce41Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Kučerová54podnikatelka36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Valtr51dispečer35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Markéta Větrovcová32kuchařka31Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Větrovec34řidič DP30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Horáčková44kuchařka30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Magdaléna Kuželová Neubauerová38bez zaměstnání17Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Hana Brejníková56důchodce225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdena Blažková58důchodce187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuše Reichlová59dúchodkyně183Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Martina Jandová24právnička177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Drábková36elektrotechnik176Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Pavlisová26zdravotní sestra175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michaela Císařová24asistentka168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Beranová27laborantka166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Pavlis30řidič ASČR150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Toman72důchodce132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Brkalová55prac. chem. čistírny73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Bradáč61důchodce68Komunistická strana Čech a Moravy
František Masař58důchodce49Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Šťastný71důchodce31Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Drahuše Nykodýmová71důchodkyně23Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Mundlová79důchodkyně19Komunistická strana Čech a Moravy
Emilie Kohoutková74důchodkyně18Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Zeman CSc.76důchodce16Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Hana Pavlacká45architekt154Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdenka Blažková54v domácnosti139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Irena Skopcová49účetní137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslav Vaněk44architekt133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Hruška st.50školník116Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Luděk Bartoš66důchodce, starosta112Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Vratislav Klouda55montér111Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Milan Burkert37soukromý podnikatel108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kubal50zahradník107Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Josef Trojan50zaměstnanec Komunál.služeb97Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Eva Brkalová51pracovník chem. čistírny86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Toman68důchodce84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Lvovský54dělník82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Ludmila Štěrbová48VŠ profesorka79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emma Drábková65důchodce78Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Josef Hruška ml.24kuchař75Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Ing. Petr Beran46soukromý podnikatel75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Šťastný67důchodce73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Michal49soukromý podnikatel66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Běhunčík48soukromý podnikatel64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Beranová23soukromý podnikatel59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Jíšová57důchodkyně47Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Turek60invalidní důchodce30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Mundlová75důchodkyně25Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Zeman, CSc.72důchodce21Komunistická strana Čech a Moravy
Drahuše Nykodýmová67důchodkyně20Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Emilie Kohoutková70důchodkyně17Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Květa Buriánová, CSc.70důchodkyně13Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Eva Brkalová190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Kolář189Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Trojanová186Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Roman Turek175Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Miroslav Thér171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Malá155Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Vratislav Klouda146Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Jindřiška Firmanová144Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Josef Heřman133Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Leoš Kaltofen124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdenka Blažková111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Trnka109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Zajíc87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Liška48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Mundlová45Komunistická strana Čech a Moravy
František Zeman Ing.37Komunistická strana Čech a Moravy
Květa Buriánová Ing.CSc.33Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT