Praha-Nebušice

Počet obyvatel: 2 697

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Pižl51grafik299Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Viktor Komárek46podnikatel v oblasti IT289Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Prof. RNDr. Tomáš Kepka DrSc.62vysokoškolský učitel287Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Radka Brewer Ph.D.38ekonomka274Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Benka45televizní střihač271Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Mužík34architekt266Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Vrtílka31technik264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Sehyl55projektant251Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Portešová39žena v domácnosti250Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štěpán Růžička37OSVČ, živnostník250Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Himmel45nakladatel244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Hazuka40OSVČ, živnostník241Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
prof. Ing. Miroš Pirner82vědecký pracovník238Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jana Ježková59lektorka jazyků228Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Pešková68důchodkyně155Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Tomáš Pancner34personalista152Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Švihlík56podnikatel126Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Jelínková65důchodce126Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Černý791. místostarosta, důchodce119Občanská demokratická strana
MUDr. Emanuela Kmoníčková50lékařka, vedoucí oddělení117Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Štěpánek66důchodce117Občanská demokratická strana
Miloš Bělohradský44zemědělec110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislav Kučera26postgrad. doktorandské studium106Občanská demokratická strana
Karel Slivenecký34živnostník104Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Luboš Sobotka40řidič103Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Števich58elektromechanik92Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Lucie Pomajslová36manažerka91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Hlávka74stavební inženýr, důchodce84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Vrtílka68zedník82Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Vojtěch40specialista přenosové techniky81Občanská demokratická strana
RNDr. Jakub Marko48geolog78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RSDr. Ing. Jaroslav Rojíček67důchodce76Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Brichta63programátor74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Fárka57technik73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Tomková48podnikatelka71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Mareš69projektant, důchodce66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Štáfek CSc.67stavební inženýr65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Švehla64zaměstnanec61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zora Špinková45obchodní zástupce54Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kuchař40řemeslník51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Srpová36školnice51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniel Vítek39podnikatel LINK s.r.o.50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Havlíček37podnikatel49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Šorm58jednatel společnosti47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Starý35realitní makléř47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mirek Šenk37podnikatel45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomír Bahník37jednatel společnosti44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Tomášek54invalidní důchodce40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Sobotková65referentka39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Lukáš Macháček26student33Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kašpar25studující21Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Petr Hlávka70stavař414Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. akad. arch. Natalie Mojžíšová54architektka389Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Rivola48ekonom357Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Prof. RNDr. Tomáš Kepka DrSc.58vysokoškolský učitel345Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Kárová26studentka325Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jana Ježková55galeristka309Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Částka53podnikatel226Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Štěpánek62strojní zámečník184Občanská demokratická strana
Hana Lichnovská48v domácnosti158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Pižl47podnikatel142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Pechr41dispečer132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Sehyl51projektant132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Kříž59podnikatel131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vojtěch36specialista TAC127Občanská demokratická strana
Ing. Lubor Maršo40ekonomický ředitel120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Vrtílka27obchodní zástupce120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Vrtílka64zedník116Komunistická strana Čech a Moravy
Jitka Buddeusová35živnostník115Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Sylvie Křečková55zdravotní sestra112Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohuslav Hnízdil60řidič108Občanská demokratická strana
Jiří Števich54mistr údržby elektro105Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Štáfek CSc.63stavební inženýr104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blanka Vojtěchová72důchodce104Občanská demokratická strana
Dana Odvárková45učitelka102Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Štěpán Růžička33podnikatel102Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Masopustová69důchodkyně100Občanská demokratická strana
Ing. Josef Fárka53technik99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Voska34podnikatel99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Markéta Kohoutová40tisková mluvčí, redaktorka93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Pomajsl55strojní zámečník87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Mareš65autorizovaný projektant85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Černá72důchodce84Občanská demokratická strana
RSDr. Ing. Jaroslav Rojíček63důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Říha BBA, MBA39marketingový specialista80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Brichta59programátor77Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Pekař61obchodník73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Jelínek69důchodce72Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Tomková44podnikatelka69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Tomek35živnostník69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Kroftová63asistentka67Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Doc. Ing. Jan Kuba CSc.64vysokoškolský pedagog65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Rybák64obchodník64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miloslav Slíva69programátor60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libuše Bahníková59důchodkyně48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Sobotková61důchodkyně48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniel Vítek35podnikatel46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blanka Polanecká52prac.chem.čistírny45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Franc33vedoucí prodejny44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Kočí59instalatér38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Věra Marešová62pedagog v.v.38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Tomášek50invalidní důchodce36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Irena Pertlová51vychovatelka35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Milan Lichnovský44zubní lékař314Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Pižl43podnikatel285Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Šinko36vedoucí střediska282Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Machů41referent264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Kuracina48státní zaměstnanec259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Formánková47podnikatelka243Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Štěpánek58podnikatel240Občanská demokratická strana
Eva Cidlíková51podnikatelka229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Tomek31zámečník220Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vojtěch32zaměst. Telecomu219Občanská demokratická strana
Martin Rippl45zubní laborant216Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Karel Sehyl47projektant215Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Bělohradský36samostat. zemědělec211Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Luboš Trávníček CSc.59překladatel203Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Pekař57obchodník191Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Števich50elektromontér189Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Pavel Verner63důchodce165Komunistická strana Čech a Moravy
Blanka Vojtěchová68správce haly158Občanská demokratická strana
Michal Starý31obchodník158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Masopustová65důchodkyně150Občanská demokratická strana
Irena Pertlová43prodavačka150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Hnízdil56řidič148Občanská demokratická strana
Milan Tomášek46invalid. důchodce143Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Fárka49technik140Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Vrtílka60zedník139Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Kočí55instalatér130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Rojíček59ekonom125Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Brichta55programátor117Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Vlček59obsluh. čerpac. stan110Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Masopust74důchodce107Komunistická strana Čech a Moravy
Evžen Sobotka62důchodce98Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Tichá74důchodkyně95Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Jelínek65důchodce88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
PaeDr. Tomáš Částka45soukr. podnikatel361Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Doc.Ing.ak.arch Jiří Mojžíš55vysokoškolský pedagog345Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Cigánek24student320Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Milan Lichnovský40zubní lékař317Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lubor Maršo32soukr. podnikatel295Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Tomek41soukr. podnikatel292Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Prof. Ing. Miroš Pirner, DrSc70vědecký pracovník228Občanská demokratická strana
PhDr. Luboš Trávníček, CSc.55překladatel225Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Verner59technik198Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Kubr57ekonomický poradce197Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Hnízdil52řidič190Občanská demokratická strana
Antonín Vojtěch28technik186Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Miloslav Slíva61důchodce185Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Blanka Vojtěchová64důchodce179Občanská demokratická strana
Ing. Karel Sehyl43soukr. podnikatel179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Vrtílka56zedník165Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Masopustová61důchodce164Občanská demokratická strana
Jan Brichta51programátor-analytik143Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Masopust70důchodce113Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Rojíček55soukromník - podnikatel111Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Verovšek58podnikatel99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Jelínek61důchodce95Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Volek74důchodce77Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Libor Přerost449Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Lichnovský MUDr.426Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Kříž Ing.401Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Mareš Ing.392Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Rippl391Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohumil Hnízdil352Občanská demokratická strana
Blanka Vojtěchová345Občanská demokratická strana
Tomáš Hemala316Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Fárka Ing.253Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Vrtílka252Komunistická strana Čech a Moravy
Evžen Sobotka236Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Rojíček Ing.209Komunistická strana Čech a Moravy
František Masopust194Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Pomajsl159Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Havlík152Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Volek146Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT