Těrlicko

Počet obyvatel: 4 149

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Radomíra Jašková44ředitelka MŠ504Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Kubeczka31policista480Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislav Otáhal61důlní inženýr460Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Putniorz51terapeut458Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Šebák63elektroinženýr453Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Roman Čmiel45soudní znalec450Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Nutil21student - tech. univerzita438Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Buršík30management430Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuše Kaštilová69důchodce428Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Richard Janik41hasič411Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Grabovský45důlní technik365Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislav Mierva61školský pracovník358Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Novák41plánovač357Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Juroš64důchodce346Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Juroszek55provozní elektrikář343Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniel Kral38operátor343Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Rabiáš61technik335Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Jiří Široký41technik332Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Heczko41mistr325Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Sobel38invalidní důchodce321NEZÁVISLÍ
Nezávislí kandidáti
Dagmar Kičmerová60důchodkyně308Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Bohumír Oldrich68důchodce301Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Walachová56v domácnosti298Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Tomáš Rusnok29lékař246Bez politické příslušnosti
TOP 09
Martin Šotek33jednatel společnosti244Bez politické příslušnosti
TOP 09
Břetislav Židek47strojvedoucí244Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Fojtík61jednatel společnosti240Česká strana sociálně demokratická
Dagmar Gojová54důchodce235Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Eva Bilanová49specialista účetnictví234Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zdeněk Petrů49obchodní referent227Česká strana sociálně demokratická
Lukáš Skoč23montér227Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Futerko54státní zaměstnanec222Česká strana sociálně demokratická
Marcel Olšar42úředník219Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdeněk Preissler51jednatel společnosti216Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Renata Dudová59ředitelka školy215Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Jurosz40řidič207Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Schneider51technolog203Česká strana sociálně demokratická
Božetěch Schwarz61důchodce203Česká strana sociálně demokratická
Ing. David Adámek29vedoucí výstavby a údrž. tratí202Bez politické příslušnosti
TOP 09
Zdeněk Rusz62důchodce199Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ondřej Král29mistr tavírny197Bez politické příslušnosti
TOP 09
Miroslav Olšar69živnostník193Česká strana sociálně demokratická
Ctibor Kowala22zdravotní bratr192Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jan Gavor25databázový specialista191Bez politické příslušnosti
TOP 09
Irena Pospěchová52učitelka191Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Gašková58nezaměstnaná189Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Barabosz63důchodce187Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Šotek31jednatel společnosti187Bez politické příslušnosti
TOP 09
PharmDr. Jana Rusnoková26lékárnice184Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ervin Pasz67důchodce183Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Richard Špaček27lékař179Bez politické příslušnosti
TOP 09
Martin Mojžiszek32živnostník179Občanská demokratická strana
Josef Grutman68důchodce177Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Lydie Vašková62starostka obce174Občanská demokratická strana
Ladislav Chroboczek55strojník171Občanská demokratická strana
Josef Chodura59řidič170Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Mrkva67důchodce170Česká strana sociálně demokratická
Antonín Waszek47technik169Občanská demokratická strana
MUDr. Eliška Szeligová62stomatolog169Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jarmila Ohlidalová57asistentka ZTP169Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Čestmír Erban52geodet169Občanská demokratická strana
Tadeáš Walek63důchodce168Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Malysiak53dělník168Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vít Pawera18student163Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Jiří Valíček49technický ředitel firmy161Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Zipser70důchodce157Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Martinková59knihovnice156Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Holý63důchodce154Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Řečka57učitel OU153Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Anna Krzystková49lékařka153Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Vlček32podnikatel153Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Taťána Očadlá48technička149Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marian Farnik36správce IT148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Kateřina Jonešová27podnikatelka148Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Kateřina Klimšová42ekonom144Bez politické příslušnosti
TOP 09
Anna Hrušková51zdravotní sestra141Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Nataša Malatinská46OSVČ140Bez politické příslušnosti
TOP 09
Marie Pastorková59důchodkyně139Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Waloszek54živnostník138Občanská demokratická strana
Roman Węglorz43živnostník138Občanská demokratická strana
Mgr. Stanislava Valášková53ved. od. fin. spr. a soc.služ.137Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dušan Barabasz36zámečník135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Soňa Šotková32ÚP131Bez politické příslušnosti
TOP 09
Eva Smugalová40podnikatelka128Občanská demokratická strana
Bronislav Feber48elektrikář127Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Lenka Brzozova48školnice123Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Pavel Říčan64důchodce122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Bohumír Zajíc66důchodce121Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ladislav Kubiczek66důchodce120Občanská demokratická strana
Tadeáš Parzyk59důchodce - servisní technik120Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Pavlína Holajnová40podnikatelka119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Pawlica43ved. provozu stroj. výroby117Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Božena Žvaková70důchodkyně109Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Erich Hudziec66důchodce109Občanská demokratická strana
Anna Franková55investiční technik109Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Przywara54horník106Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Marie Legerská50podnikatelka106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Turoň42technik106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Antonín Polak56důlní inženýr105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Barbara Smigová29fyzioterapeutka103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Robert Kroček39zástupce ředitele103Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Hedvika Sperlingová71důchodce102Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Andrzej Štirba37vedoucí expedice100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
David Heczko37vedoucí expedice100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Irena Onderková68důchodkyně99Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Žofie Wlosoková56učitelka MŠ99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Glacová29referent inkasa98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tadeusz Smugala43důlní inženýr95Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Jindřich Onderek46zámečník89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Pastvová47úřednice89Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Rudolf Lasztowka42OSVČ83Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Pavel Biedrava47elektrikář79Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Josef Sliwka64důchodce71Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jana Zlatníková53manažer71Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Anna Kowalová44technik69Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Miroslav Brzoza48elektrikář66Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Tomáš Vlček46technik64Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jaromír Skokan72důchodce63Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Martin Štěrba39obráběč kovů63Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Lukáš Přívratský31OSVČ54Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiří Slivka49živnostnik387Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Zdeněk Preissler47soukromý podnikatel367Občanská demokratická strana
Roman Węglorz39živnostník355Občanská demokratická strana
Václav Pospěcha52důchodce344Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Erich Hudziec62důchodce340Občanská demokratická strana
Ing. Taťána Očadlá44technička338Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Kazimír Gałuszka48soukromý podnikatel328Občanská demokratická strana
Boleslav Kocur56pracovník ÚSP323Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Smugalová37podnikatelka317Občanská demokratická strana
Ladislav Kubiczek62důchodce306Občanská demokratická strana
Ing. Čestmír Erban48geodet303Občanská demokratická strana
Irena Kolářová61soukromá podnikatelka301Občanská demokratická strana
Miroslav Kouřil46dispečer275Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Večeřa66živnostník274Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Futerko50státní zaměstnanec270Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ervin Pasz63důchodce259Česká strana sociálně demokratická
Božetěch Schwarz57důchodce259Česká strana sociálně demokratická
Radomír Maceček46technik247Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Olšar65živnostník232Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Chodura55řidič229Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Olga Majerová45středoškolská učitelka229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Mrkva63důchodce211Česká strana sociálně demokratická
Josef Malysiak49strojník206Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Iveta Chalupová40ředitelka školy204NEZÁVISLÍ
MUDr. Věra Ježková63důchodkyně203Česká strana sociálně demokratická
Nezávislí kandidáti
Marie Motlochová54administrativní pracovnice198Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Unucková40pracovnice pošty196Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Anna Mašinská46referentka194NEZÁVISLÍ
Vlastimil Vavříček33ředitel firmy190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Břetislav Žídek43strojvedoucí189Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Eva Bilanová45ekonomka187Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Danuše Kaštilová65důchodkyně173Česká strana sociálně demokratická
Nezávislí kandidáti
Tadeáš Parzyk55důchodce169Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Tadeáš Walek59důchodce167Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Buršík26konstruktér162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Richard Janik37hasič a kovář157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Irena Pospěchová48učitelka153Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Novosad CSc.58technik151Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Karel Sobel34řezník, uzenář150NEZÁVISLÍ
Erich Legerski53technik148Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ladislav Bolek52THZ148Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Karel Juroszek51elektromontér148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kolek37podnikatel146Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jan Sliwka32servisní technik146Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Šiřina45výzkumný pracovník145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Široký37strojní technik145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marian Farnik32počítač. technik144Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Lucie Skulová22studentka architektury143Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Barabosz59důchodce141Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Fišer39středoškolský učitel141Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Hedvika Sperlingová67důchodkyně141Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Marie Legerská46podnikatelka140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislav Otáhal57důchodce139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Holková41soukromá podnikatelka137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jakub Sznapka21student VŠ136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Valíček45technický pracovník135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Antonín Polak52důlní inženýr134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Radomír Szeliga45gerontolog133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Žofie Wlosoková52učitelka MŠ132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štěpánka Ďurinová23studentka Ostr. university132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tadeusz Smugala39podnikatel130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Hrušková47zdravotní sestra128Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Adolf Adámek67důchodce127SNK Evropští demokraté
Mgr. Miluše Pechová41učitelka127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Sýkorová46vychovatelka127Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Eva Walachová52v domácnosti126Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Onderková64důchodkyně126Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Rudolf Němčík65podnikatel125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Holajnová36podnikatelka125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
René Grutman36obchodní zástupce123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Adam Chalupa18student119NEZÁVISLÍ
Josef Grutman64důchodce119Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Irena Gregová34učitelka119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Branná45zdravotní sestra117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Drobisz57důchodce115Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dalibor Waloszek32podnikatel114Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Jaroslav Šebák59inženýr energetik114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Kříž58jednatel114Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miluše Mrowiecowá52učitelka114Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Irena Polaková23studentka114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Chroboček29stavební technik113Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Kamil Kocur23skladník113Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Dagmar Říčanová61důchodkyně112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Damian Czudek22student112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Kubeczková26asistentka managementu111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Zipser66důchodce111Komunistická strana Čech a Moravy
Vladislav Mikula58důchodce111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Andrzej Štirba33vedoucí expedice111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Bystroň61důchodce109Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
David Heczko33vedoucí expedice108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Juroš60důchodce106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Laga39softwarový specialista106Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Věra Rabiášová54soukromá podnikatelka105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Kaňa64důchodce104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Aleš Rabiáš29báňský opravář100Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Anna Dudová52pracovnice služeb98Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Kubíková59důchodkyně97Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Anna Franková51THP96Bez politické příslušnosti
Coexistentia
Jan Holý59důchodce95Komunistická strana Čech a Moravy
Dorota Glacová30doručovatelka94Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Ohlídal72důchodce94Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Imrichová49v domácnosti92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oľga Hanzlíková31obchodnice88Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Žofie Juroszová65důchodkyně87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Martinková55knihovnice87Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Pavlína Guziurová33odborná asistentka86Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Eduard Zabystrzan52podnikatel81Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Konieczná48expedientka79Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Tvardek57mistr79Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Mgr. Erika Kolková38ředitelka školy79Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Alena Přibylová57v domácnosti77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Novák37valcíř75Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Věra Walková60důchodkyně74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Heczko37technik55Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Martin Nogol36stolař55Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Eduard Galuszka67důchodce55Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Mgr. Zdeněk Červenka66důchodce47Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jindřich Křípal30technik45Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Mgr. Ondřej Navrátil51podnikatel42Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Karin Olšarová33kuchařka40Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Kolář33soukromý podnikatel475Občanská demokratická strana
Ing. Zdeněk Preissler43soukromý podnikatel461Občanská demokratická strana
Jiří Slivka45živnostník453Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Waszek39technik429Občanská demokratická strana
MUDr. Věra Ježková59lékařka362Česká strana sociálně demokratická
Ing. Martin Fišer35učitel355Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Waloszek46soukromý podnikatel346Občanská demokratická strana
Danuše Kaštilová61starostka obce329Česká strana sociálně demokratická
Ing. Taťána Oczadlá40technička327Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Čestmír Erban44geodet324Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roman Węglorz35živnostník324Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing.arch. Yvona Jungová46úřednice322Česká strana sociálně demokratická
Božetěch Schwarz53důchodce303Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Olga Majerová41učitelka300Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Erich Hudziec58důchodce296Občanská demokratická strana
Irena Kývalová65důchodkyně292Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslava Ryšková44učitelka286Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Břetislav Židek39strojvedoucí284Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ervín Pasz59podnikatel259Česká strana sociálně demokratická
Václav Bulín38podlahář257Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Malysiak45skladník254Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Eva Bilanová41ekonomka250Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jaromír Mrkva59důchodce241Česká strana sociálně demokratická
Tadeáš Walek55důchodce236Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Erika Kolková34ředitelka školy233Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Večeřa62důchodce231Česká strana sociálně demokratická
Ing. Adolf Adámek63důchodce228Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Josef Chodura51řidič228Česká strana sociálně demokratická
Vladislav Mikula54elektromontér222Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Barabosz55dělník218Komunistická strana Čech a Moravy
Lenka Ociepková35vychovatelka208Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ondřej Hanušovský47osoba sam.výd.činná206Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Rabiášová50krejčová202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marian Farnik28technik počítač.sítí201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tadeáš Parzyk51elektrotechnik200Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Josef Grutman60důchodce197Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Chroboczek20studující197Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Ondřej Navrátil47učitel195Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Naděžda Tvardková41učitelka194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Novák33valcíř192Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miroslav Olšar61důchodce188Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Vavřinec Fójcik42přednosta žel.stan.187Bez politické příslušnosti
Cesta změny
Jan Przywara46horník187Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Vlastimil Vavříček29ekonom186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Eliška Szeligová54stomatoložka185Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Pawera31soukromý podnikatel180Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vanda Stanieková48vikářka evang.církve178Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Marta Sabánová51prodavačka176Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Anna Krzystková41lékařka173Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Marie Preisslerová50učitelka169Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Božena Žvaková62účetní168Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kalypso Ryšková62důchodkyně168Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Smigová47úřednice162Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Křípal26technik159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Halina Skulová41vedoucí žel.spedice156Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Eugenie Hanousková45inženýr. žel.dopravy155Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Hedvika Sperlingová63důchodkyně154Bez politické příslušnosti
COEXISTENTIA
Dagmar Říčanová57důchodkyně150Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Jiří Valíček41techn.zást.řed.firmy149Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Drobisz53důchodce147Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
David Heczko29obchodní zástupce143Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Leszek Schnapka35programátor analytik143Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alina Delongová38ekonom.manažerka141Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Josef Fišer57důchodce140Komunistická strana Čech a Moravy
Žofie Wlosoková48učitelka MŠ140Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Pavlína Guziurová29odborná asistentka139Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Anna Franková47THP138Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Marcela Holková37osoba sam.výd.činná137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radka Witová33osoba sam.výd.činná135Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Galland61důchodce134Komunistická strana Čech a Moravy
Marek Polak21student131Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Bronislav Feber40technik131Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jan Žvak22student130Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Lasztówka61důchodce128Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Žofie Juroszová61důchodkyně127Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Edvard Zabystrzan48podnikatel123Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Bojko61důchodce123Komunistická strana Čech a Moravy
Edvard Cichý55důchodce117Komunistická strana Čech a Moravy
Miloš Majtner38strážník116Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaroslav Ohlídal68důchodce112Komunistická strana Čech a Moravy
Bruno Folwarczný57důchodce111Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Kroužilová54ved.školní jídelny109Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Žofie Waloszková57důchodkyně108Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Oľga Hanzlíková27v domácnosti108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kalarus66důchodce104Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Zipser62důchodce102Komunistická strana Čech a Moravy
Marcela Kročková26úřednice98Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Eva Ogrocká62důchodkyně91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Závodná53technička61Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Milan Šingovský38důchodce54Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Věra Ježková55lékařka504Česká strana sociálně demokratická
Irena Kývalová61důchodkyně491Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Večeřa58důchodce441Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Renata Dudová47učitelka434Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Jiří Polášek40obch.náměstek KB433Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Božetěch Schwarz49důchodce413Česká strana sociálně demokratická
Josef Malysiak41strojník384Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Mašinská38celní deklarant326Občanská demokratická strana
Zdeňka Martinková47knihovnice322Občanská demokratická strana
Jaromír Mrkva55důchodce305Česká strana sociálně demokratická
ing. Dušan Skula39Tajemník OÚ304Občanská demokratická strana
Josef Chodura47řidič304Česká strana sociálně demokratická
ing. Zdeněk Petrů37obchodník299Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jiří Šnapka61ředitel ZŠ296Občanská demokratická strana
Oskar Michejda64důchodce288Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Waszek35technik286Občanská demokratická strana
ing. Zdeněk Preissler39podnikatel281Občanská demokratická strana
Petr Kulhánek26horník270Česká strana sociálně demokratická
Hubert Nogol59důchodce227Komunistická strana Čech a Moravy
Kalypso Ryšková58důchodkyně225Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
ing. Bogdan Farnik28projektant224Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Taťána Očadlá36technička222Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Adolf Šelong68důchodce214Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jindřich Waloszek42podnikatel212Občanská demokratická strana
Karel Albrecht46automechanik209Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Smigová43THP205Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Pawera27podnikatel202Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tadeaš Walek51důchodce200Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Božena Žvaková58účetní199Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Olga Majerová37středoškolský učitel194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
ing.arch. Herbert Konečný36ved.stavebního úřadu187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Barbara Davidová35ředitelka ZŠ182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Vladimíra Znamenáková32speciální pedagog180Občanská demokratická aliance
František Sikora54podnikatel178Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
ing. Libor Červenka32technik176Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
ing. Petr Šiřina37výzkumný pracovník175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Lasztówka57důchodce174Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Erich Hudziec54důchodce172Občanská demokratická strana
Žofie Waloszková53v domácnosti170Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Gustav Recmaník70důchodce168Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Melichar40správce budov a pozemků164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Sliwka52technik důlní dopravy162Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Richard Janík54důchodce160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Grutman56důchodce150Komunistická strana Čech a Moravy
Břetislav Židek35strojvedoucí148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Skurzok48soukr.zemědělec143Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Pawera70důchodce142Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radek Zajac21student140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
ing. Jaromír Bardoň42podnikatel139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Burian63důchodce137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eduard Galuszka59mistr provozu135Unie svobody
Bohdan Suchanek60soukr.projektant elektro134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kawka31báňský záchranář134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Barabosz51zámečník130Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Pěgřímek50podnikatel128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Gomolová41THP128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bronislava Baronová38THP123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Žofie Juroszová57důchodkyně123Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kubeczka44vedoucí provozu komerce121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Fišer53důchodce121Komunistická strana Čech a Moravy
ing. Josef Nalevajka68důchodce121Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
David Heczko25obch. zástupce118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eduard Rylko41elektromechanik117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Erich Rygulski56revizní technik plyn117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislav Kaleta51nezaměstnaný113Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Juroszek33podnikatel112Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jaroslav Bojko57důchodce112Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Bohdan Tomica32obchodní manažer109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Putniorz39důlní elektrikář109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Zipser58důchodce106Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Kozubek25zámečník102Komunistická strana Čech a Moravy
ing. Libor Gawlas36ekonom101Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Erich Folwarczny39traktorista101Komunistická strana Čech a Moravy
Kristina Kubešová57důchodkyně101Unie svobody
Anna Franková43THP100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Ohlídal64důchodce99Komunistická strana Čech a Moravy
Alina Delongová34ekonomický manažer99Občanská demokratická aliance
JUDr. Jan Holý51podnikatel97Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kolář29podnikatel95Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Leopold Jež65důchodce91Důchodci za životní jistoty
Miluše Klváčková19student89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Imrichová41poštovní doručovatelka87Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jan Kolář56důchodce82Unie svobody
Josef Kalarus62důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Pospěcha44hlídač77Důchodci za životní jistoty
Miroslav Wawrzyczek56horník69Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Ervín Lajczyk60důchodce65Unie svobody
Jan Heczko39horník62Důchodci za životní jistoty
Jiří Policar40zámečník61Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Marta Sabánová47prodavačka58Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Markéta Högerová40dispečer sanitní dopravy54Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Vilém Smaza64důchodce53Důchodci za životní jistoty
Helena Lajczyková59důchodkyně50Unie svobody
Bohumir Nogol51důchodce49Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Josef Kubeš63důchodce45Unie svobody
Vladislav Broda68důchodce42Unie svobody
Roman Czech37řidič40Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Anežka Mynarzová61důchodce35Důchodci za životní jistoty
Bohumil Indrák50důchodce30Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Josef Trvaj67důchodce30Důchodci za životní jistoty
Vladislav Kiedroň52dělník30Důchodci za životní jistoty
Emilia Martiníková55důchodce26Důchodci za životní jistoty
Petr Ondruš44důchodce25Důchodci za životní jistoty
Jiří Heczko53důchodce23Důchodci za životní jistoty
Libuše Šindelářová67důchodce20Důchodci za životní jistoty

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeňka Martinková721Občanská demokratická strana
Eduard Galuszka699Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Anna Mašinská696Občanská demokratická strana
Jiří Šnapka, Mgr.694Občanská demokratická strana
Ladislav Chroboczek663Občanská demokratická strana
Yvona Jungová, Ing.arch.637Česká strana sociálně demokratická
Zdeňek Melichar615Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Waszek607Občanská demokratická strana
Jaroslav Večeřa602Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Mrkva555Česká strana sociálně demokratická
Dušan Skula545Občanská demokratická strana
Bruno Barabasz505Křesťanskodemokratická strana
Jiří Zařický495Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Taťána Konečná, MUDr.491Bez politické příslušnosti
Křesťanskodemokratická strana
Leopold Jež486Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Novotný461Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Morawiec450Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Viktor Onderek446Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Walachová442Česká strana sociálně demokratická
Božetěch Schwarz442Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Putniorz442Občanská demokratická strana
Josef Kouřil436Česká strana sociálně demokratická
Gustav Recmaník418Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Pszczolka408Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Barbara Davidová, Mgr.406Křesťanskodemokratická strana
Oskar Latocha384Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Smiga379Bez politické příslušnosti
Křesťanskodemokratická strana
Milan Rašík373Křesťanskodemokratická strana
Vladislav Mikula371Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Fukala357Bez politické příslušnosti
Křesťanskodemokratická strana
Miroslav Wloch354Bez politické příslušnosti
Křesťanskodemokratická strana
Eva Bilanová, Ing.345Křesťanskodemokratická strana
Jan Kolář328Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Erich Rygulski326Bez politické příslušnosti
Křesťanskodemokratická strana
Josef Sobel312Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Brzoza289Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Žofie Ježová279Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Pawera264Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Sliwka255Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Daniel Kaleta241Křesťanskodemokratická strana
Miroslav Kutal238Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Grutman236Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kowalová227Křesťanskodemokratická strana
Antonín Wzatek, Ing.213Křesťanskodemokratická strana
Marie Samiecová206Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Ohlídal204Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Jurča195Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Gawlas190Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Milerský190Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Kaňa,Ing.188Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alois Mojžyszek181Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luboš Kunčický171Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Žofie Waloszková168Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bruno Malysiak146Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Klimošek144Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Magdaléna Pilchová117Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Bohmová109Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Mokrá106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Policar83Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Sabánová73Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT